Exkluzivní objekt 1200m2, vhodný pro různorodé využití na top místě, Dukelských hrdinů Praha (Prodáno)

Exkl. Vám zprostředkujeme prodej jedinečného komerčního objektu s historickými prvky, ve velmi dobrém stavu, budovu o rozloze cca. 1051m2 s nádvořím cca 210m2.
Jedná se o nepodsklepený, 1patrový (2podlažní) provozní objekt bývalé pekárny z r. 1910, stojící ve vnitrobloku činžovních domů s přístupem z ul. Dukelských hrdinů.
V r. 2005 vyměněna střešní krytina (živice byla nahrazena fólií) a zároveň došlo ke kompletní výměně ústředního vytápění.
V r. 2007 byla odstraněna část již nepoužívané technologie a postupně byl provoz pekárny utlumen a posléze zcela přerušen.
Od r. 2008 smlouvu s MČ P7 o zřízení věcných břemen, které vlastníkům objektu zajišťují bezproblémový přístup k objektu.
Prostory jsou temperované a vhodné pro využití jako: Administrativní budova na prestižním místě, výrobna, jazyková škola, kanceláře, divadlo, kino, muzeum, galerie, atelier, tělocvična, show-room, skladové prostory a mnoha dalších variant ve smyslu schválené multifunkční budovy.
Prostory ve tvaru U se štědrým nádvořím se dělí na dvě křídla. Pravé křídlo přízemí je rozděleno na 2 části, prostornou dílnu a sklady. Levé křídlo nabízí velice prostornou halu, čelní část pak štědrý prostor s dobovými klenbami.
Po schodech (nebo venkovním výtahem) se dostanete do 1.p, pravé křídlo nabízí mnoho místností a sociálního zázemí. Nabízejí tak zřízení kanceláří, nebo malých ubytovacích buněk, garsoniér, levé křídlo je opět velký prostor, předělený pouze prosklenou úzkou dřevěnou stěnou. Čelní část 1.p. je řešena jako kanceláře a sklady.
Při objektu je ve dvoře nákladní výtah. Na pozemku se nachází elektrická, rozvodna a kopaná studna z r. 1910, s 1,7m vody, nepoužívaná.
V okolí je veškerá vybavenost. Lokalita velmi oblíbená a vyhledávaná. Před domem jsou zastávky tramvají a stanice metra C – Vltavská je dostupná chůzí za 5 min (cca 300m)
Plány ve větším rozlišení Vám rádi zašleme na vyžádání.
Velmi výhodná investice úžasných prostor pro velice variabilní využití, či budoucí pronájem. Doporučujeme!

Další informace

Číslo nabídky:N357
Adresa Praha 7,
Účel budovyAdministrativní budova
Celková plocha 1200 m2
Užitná plocha 1400 m2
Počet míst k parkování 5
Druh objektu Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Typ domu Patrový
Provozní plocha 1200 m2
Zastavěná plocha 600 m2
Počet podlaží 2
Plocha parcely 810 m2
Plocha skladů 1200 m2
Rok rekonstrukce 2007
Rok výstavby 1910
Umístění objektu Centrum obce
Výtah
Telekomunikace Telefon, Internet
Inženýrské sítě Vodovod, Kanalizace, Plyn, Elektřina
Topení Ústřední: dálkové
Doprava MHD, Vlak, Autobus, Silnice, Dálnice
Elektřina 400V, 230V
Voda Dálkový vodovod
Odpad, kanalizace Veřejná kanalizace
Plyn Plynovod
Parkování ANO
Cena

23 900 000 Kč za nemovitost

Za belskové jednání možná sleva! Neplatíte provizi, ani právní servis, ani poplatky na KÚ,


HANNES.CZ Jan Hannes Hošek
608 888 825
info@hannes.cz